-Rei? - hallottam Jongkook hangját.
-Hmm? - néztem fel a könyvből.
-Késő van. Nem fekszel le? - kérdi aggódva.
-Még két tétel maradt, azt már befejezem. - sóhajtok.
-Rendben. De utána egyél is valamit, nehogy bajod essen. - mondja és homlokon puszil
-Nem lesz bátyó. Menj aludni nyugodtan. - mosolyogtam rá.
-Jó, jó éjt utána. - mondja.
-Neked is. - bólintok és minden erőmet összekaparva neki állok befejezni a két utolsó tételt a témából.
Teljesen el lettem zsibbadva mire végeztem. Padlón kidőlve nyújtóztam egy hatalmasat és pár pillanatra becsuktam a pilláim.
Arra keltem, hogy valaki nagyon csoszog -a fürdőbe-, vagyis gondolom, hogy keltem, mert amikor kidőltem még csak fél egy volt, most pedig már hajnali három.
Álmosan kapartam magam fel a padlóról és mentem a konyhában inni, és kaját keresni.
Félig bemásztam a hűtőbe amikor láttam Yuhwant egy szál boxerban a csaphoz csoszogni.
-Hát Te? Megint éjjeli nasi? - kérdi álmos hangon.
-Nem. Most fejeztem be a tétel kidolgozást. - füllentek, s zárom be a hűtőt.
-Ilyen későn? - fordult felém így teljesen ráláttam fedetlen kidolgozott testére, és csípő csontjára amit alig takart a boxer mert kicsit lecsúszott rajta. Nagyot nyelve fordultam a pulthoz, hogy leplezzem a zavarom, elvettem egy darab húst és bekaptam.
-Kicsit elhúzódott. - motyogtam teleszájjal.
-Aham. - bólint, és a szájához emeli a poharat de érzem, hogy engem néz, ezért lassan rá pillantok, és amíg iszik tartja velem a szemkontaktust. Egyetlen csepp kicsordult az ajkai mellett, ami végig szaladt a nyakán, mellkasán, boxere korcánál pedig eltűnt. Ezt mind vágyakozó tekintettel kísértem, már csak akkor kapcsoltam amikor már az ajkaim falta akár egy éhező a szelet kenyeret. De nem bántam. Túl jó volt ahhoz hogy ellenkezve el eltoljam. Felkapott és felrakott a pultra, aztán hirtelen otthagyott és pár pillanat múlva újra csókolt. Teljesen elcsavarta a fejem.
Nyakam, mellem, és a hasam kényeztette apró csókokkal, aztán lekerült rólam a pizsi nadrágom, majd karjaiba vett, és bevitt a szobámba, nőiességem lassan cirógatva rakott az ágyra, és nyakamtól a mellkasomon át, egész a hasam aljáig csókokkal halmozott el, végül lágyan belenyalt a nőiességembe.
Azt hittem menten a csúcsra kerülök, de helyete beharaptam az alsó ajkam, hátam kicsit ívbe feszült, és orron keresztül fújtattam egyet.
Mikor mutató ujjával megcirógatott, és behelyezte felnyögtem. Olyan lágyan kényeztetett, hogy a fellegekben jártam, csukott szemeim alatt csillagokat láttam, és pihegtem. Lassan lassan testem kezdett megfeszülni, mire abbahagyta, Én pedig erőtlenül hanyatlottam vissza. Fölém hajolt és megcsókolt, éreztem a saját ízem, ami furcsa volt, mégis izgató. Amikor újra elvált tőlem, levette a boxerét, Én pedig elámulva néztem minden részét, és a merev tagját, aztán felkönyököltem, egyik karom kinyújtva, végig simitottam puha bőrén, amitől fejét hátra vetve sóhajtott fel, majd újra rám nézett, és lehajolva megcsókolt, közben elhelyezkedett, a lábam közt, és bejáratomhoz igazította a tagját, majd lassan nyomta be. Kicsit feszült, hisz még nem voltam pasival, de az előjátékja miatt nem fájt. Belenyögtem a csókba, és pihegve hajtottam hátra fejem, ő pedig a nyakam kezdte csókolni, de csípője folyamatosan mozgott, velem pedig forgott az egész szoba.
-Még … - markoltam a vállába, erre Yuhwan olyan mélyre lökte magát, hogy ha nem csókol meg tuti felsikitok, de így csak érdesen az ajkaiba nyögtem. Erősen és gyorsan mozgott Én pedig a hátába és az oldalába vájtam a körmeim, aztán hirtelen megállt, kicsúszott belőlem, hallottam egy kis csomag csörgést, gondolom óvszer, majd az ölében találtam magam. Hátát az ágyam támlájának döntötte, Én pedig vele szemben voltam ahogy magára igazított, úgy csókolt meg, először lassan emelte meg a csípőm, majd fokozatosan gyorsult a tempónk, Én pedig a nyakába lihegtem, Ő pedig a nyakamnál a hajamba túrt az egyik kezével. Másikkal pedig fogott.
Éreztem hogy kezdek újra megfeszülni, és forróság úrrá lesz rajtam aprókat nyögve élveztem a bizsergést majd teljesen elöntötte a testem a forróság, amitől még az erő is kiment belőlem. Hamarosan Ő is követett, a csúcsra.
Másnap egyedül keltem, ruhám az ágy mellett volt a földön, Yuhwan pedig sehol. Rá tört a sírás. Tudtam, hogy ez lesz.
És igazam lett. Rám se hederített amikor már rendbe szedtem magam és kimentem a nappaliba a dolgaimhoz. Ott ült a kanapén, és TV-t nézett, Én pedig fájó szívvel de belefogtam egy újabb téma kidolgozásába.
Három hét telt el a Yuhwannal töltött éjszaka után, kezdtem helyre jönni, Ő pedig ugyan úgy viselkedett mint mindig. Fájt, de inkább többet voltam Sungminnal. Mint most is. Újra kaptam három témát, amiből írnom kell, Sungmin pedig a kanapén fejjel lefelé feküdt, és a hajam piszkálta.
-Sungmin. - sóhajtok -Hadd fejezzem már be ezt kérlek. - nézek rá, mire elmosolyodott, és hirtelen ült le mellettem, még meg is lepett, hogy ilyen gyors.
-Rei? - pislog rám mosolyogva.
-Hmm? - rakom az állam a tenyerembe, és megtámasztottam a fejem.
-Szeretném ha a barátnőm lennél. - mondta pirulva, Én pedig még a számat is eltátom, mire ezt kihasználva hozzám hajol, és fogai közzé veszi az alsó ajkam, majd végig nyal rajta, aztán megcsókol. Óvatosan, és vigyázva, ami jól esik. Viszonzom a csókot, és végül Ő is bevezett a szobámba. Vele más mint Yuhwánnal. Sungmin vigyázz rám, minden porcikájából sugárzott a gyengédség, a szerelem, rám figyelt, ahol csak ért, kényeztett, simogatva cirógatva. Ennek hatására, és érintése miatt, a bennem lévő seb amit Hwan ejtett kezdett begyógyulni, és éreztem, Sungmin igazán tud szeretni.
-Szóval? - szólal meg halkan, már háttal neki fekszem, jó pár aktus után ami varázslatos volt, Ő a vállam puszilgatja, Én pedig a mancsával játszom, amivel fel is emeli a kezem és összekulcsolja, majd előre hajolva kicsit, egy puszit add a kézfejemre, és visszadől mellém.
-Mit szóval? - kérdem vissza.
-Leszel a barátnőm? - kérdi. Elkuncogtam magam, és a kezeinkre nézek. Kaptam egy új esélyt, hogy boldog legyek, és ne olyan embert szeressek aki csak kihasznált.
-Igen. Leszek...
Sungmin nagyon boldog lett, így újra fölém kerekedve csókolt meg, és váltunk újra eggyé.
Szeretni akarom, mert Ő is szeret engem. Megérdemli.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése