Oldalak

2013. június 25., kedd

Vixx os

Sose gondoltam volna, hogy a legjobb barátom, akit évek óta ismerek, és ovis korunk óta együtt vagyunk, átvág. Pedig tudja, hogy ez számomra a legnagyobb lehetőség. Ellenem indult a hangversenyen. Nyugodjon, anya mindig arra kért, hogy menjek el egy ilyen műsorba, de Én soha nem akartam. Mindig azzal jött, hogy ha híres leszek a szép hangom miatt, akkor találkozhatok a kedvenceimmel Koreában. És Én mindig kinevettem. Talán ennek a harcnak is ami köztem és Márk közt zajlik, a sors hozta így. Anya egy éve halt meg. A halálos ágyán rám kötötte, hogy egy év múlva jelentkezek az Év hangján. És most itt vagyok a döntőben. Márk ellen indulva, ugyanis az elejétől fogva ellene indultam. Már a faluban kezdetét vette ennek az egésznek azzal, hogy Ő is indult.
-Nos, mivel is indulsz? Valami koreai szarral? - csodálkozva néztem rá. Soha nem hívta így a kpopot. 5 éve hallgatjuk őket, és most ezt teszi.
-Nem. Most kivételesen egy Sergej Lazarov dalt fogok énekelni.  - mondtam, és ott hagytam.
-Úgyis elbaszod. - szólt még utánam.
Ha el akkor el. De anya miatt megpróbáltam.
-Sasha, te jössz. - szólt a műsor vezető. -Nem izgulsz? - dugta az orrom alá a mikit.
-Csak egy picit. - mosolyogtam.
-Mit fogsz énekelni?
-Sergej Lazarov, a Szív szavát. - éljenzést hallottam. Elmosolyodtam, hisz Ő is itt van, mint minden híres orosz sztár aki ráért és meglett hívva.
Gyomor ideggel mentem ki a színpadra. Felcsendült az első akkord Én pedig énekelni kezdtem. De a felén lefagytam ahogy a színpad mögött észre vettem Márkot, aki csak vigyorgott. Fogtam magam és leszaladtam a színpadról. Hallottam, hogy sokan kifújjoltak, de nem érdekelt. Igaza volt, mindent elrontottam. Első két fordulót Vixx számmal nyertem, és rossz döntés volt egy hazait választani. Elő kaptam a mobilom és kiírtam, hogy sajnálom. Ahogy lezártam a képernyővédőmön Leo és Ravi volt. Elgodolkozva néztem rájuk. Ők harcoltak azért amit elértek. És a Hyde volt számomra a megváltás. Egyik számuk se ment úgy a kedvemhez mint az.
Elmosolyodtam. Ez lesz a megoldás. Szét bontottam a hajam, és visszamentem. A kellékes csajtól kértem egy fekete atlétát és egy fekete szagatot nacit, szétkentem a sminkem, aztán hangmérnöknek odaadtam a mobilom, megmutattam melyik számot kérem  és kimentem újra a színpadra. 
-Sajnálom. De azt hiszem, a dal nem volt jó választás, mégha az egyik kedvenc előadómé is. - mosolyogtam el magam. -Szóval, ha nem is Én nyerek, akkor is tudom, hogy megpróbáltam.  Anyu miatt. - egy könnycsepp folyt végig az arcomon. Intettem és kezdődött is a szám. Én pedig énekelni kezdtem Ravi részét most kivételesen koreaiul. Eddig oroszul énekeltem minden számot.  Szívemet és lelkemet beleadtam az egész számba, és még a koreot is csináltam. Mégha nem is volt tökéletes, de megpróbáltam.
Kifuladva álltam meg a színpadon. A zsűri ámulva elmondta a véleményét, Én pedig meghajoltam és lejöttem a színpadról. Egy óra múlva kint  álltam a színpadon Márkkal az oldalamon.
-Mind a ketten nagyszerűek voltatok. Sasha, te egy igen nehéz zenét választottál, és annak ellenére, hogy nem orosz volt tökéletes volt. Nos a zsűri és a nézők szavazatai szerint... Sasha te vagy a nyertes. - nem hittem a fülemnek. 
Két év után most itt állok a Vixx előtt, könnyes szemmel, és el se hiszem, hogy sikerült.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése